WYRÓŻNIENIE ŁAGUSA

Gazetka szkolna   Łagus, która miała swój debiut w 2004r., po raz drugi została doceniona przez jury  II Powiatowego Konkursu Gazetek Szkolnych. Organizatorem konkursu była Biblioteka Pedagogiczna w Zgorzelcu. Nasz  Łagus, posiadający swój dowcipny podtytuł „Czyli dramaty ze szkolnej chaty”, otrzymał wyróżnienie!   W dniu 20 czerwca 2013r. w imieniu Starosty Powiatowego,  przedstawicielom redakcji nagrodzonych gazetek wręczono dyplomy i nagrody. Spotkanie odbyło się w budynku Starostwa. Przedstawicielki kółka redakcyjnego: Oliwia Świder, Wiktoria Zienkiewicz i Daria Rutkowska, wraz z  opiekunką  W. Majochą,  miały okazję  w towarzystwie  koleżanek z innych redakcji, „podglądać” pracę urzędników  Starostwa, po którym oprowadzała rzecznik prasowy pani M. Święcicka-Kozakiewicz.