Kalendarium

Sobota, 2018-08-18

Imieniny: Bogusława, Bronisława

Statystyki

  • Odwiedziny: 223675
  • Do końca roku: 135 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!

Wzorowi uczniowie

PODSUMOWANIE I SEMESTRU ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania wzorowy uczeń gif

 

 

 

PODSUMOWANIE  ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Uczniowie nagrodzeni za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie w klasach I-III

 Natalia Bartoszewicz, Aleksandra Jaguś, Jakub Grzechnik,
Hubert Mielnik 

Julia Dąbrowska, Aleksandra Janota, Bartłomiej Jonczyk,
Kornelia Kondycka, Matylda Krzyżanek, Lena Litwa,
Mateusz Łukanus, Krzysztof Marszał, Amelia Rytel,
Michał Słabicki, Julia Starzewska, Karol Szawuła,
Hubert Zwoliński

 

 Anna Antoniszyn, Joanna Furtak, Wiktoria Kozioł,
Maxymilian Krukowski, Zuzanna Stachurska

Uczniowie promowani z wyróżnieniem

 kl. IV - Marcin Brodniak (śr. ocen - 5,64; wzorowe zachowanie)
        Szymon Taboła (śr. ocen - 5,36; wzorowe zachowanie)
          Helena Zagożdżon (śr. ocen - 5,0; wzorowe zachowanie)
            Emilia Charmuszko (śr. ocen - 4,91; wzorowe zachowanie)
             Natalia Antoniszyn (śr. ocen - 4,82; wzorowe zachowanie)

kl. V - Milena Błażejak (śr. ocen - 5,09; wzorowe zachowanie)
       Wiktor Gładysz (śr. ocen - 5,09; wzorowe zachowanie)
         Bartłomiej Gręda (śr. ocen - 4,91; wzorowe zachowanie)
     Alicja Hanke (śr. ocen - 4,91; wzorowe zachowanie)
        Agata Prawelska (śr. ocen - 4,82; wzorowe zachowanie)

 

kl. VI - Emilian Obidziński (śr. ocen - 4,82; wzorowe zachowanie)

 

Uczniowie nagrodzeni za wyniki w nauce w kl. I-III

                                                    kl. I - Ewa Furtak, Lena Turek 

               kl. III - Nell Barblich, Diana Jeleńska-Lippok,Karolina Jędrzejczak, Amelie Maksymów,Aleksander Mucha, Patrycja Obidzińska, Martyna Sawicka, Liliana Wójcik

Uczniowie nagrodzeni za wyniki w nauce w kl. IV -VI  (śr. ocen między 4,5 a 4,74) i wzorowe zachowanie

 

 

kl. IV -  Agata Chazan
 kl. V - Patrycja Baszak
    kl. VI - Dominika Świstara

 Uczniowie nagrodzeni za wzorowe zachowanie

kl. III - Julia Błądek, Sebastian Grześkowiak, Kornel Walkosz
kl. VI - Alicja Kaletka, Wiktoria Pydymowska

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania szkola gif gratulacje

PODSUMOWANIE I SEMESTRU ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

 

KLASA I

Natalia Bartoszewicz, Jakub Grzechnik, Aleksandra Jaguś,
 nieobecny: Hubert Mielnik

 

KLASA II

Julia Dąbrowska, Bartłomiej Jonczyk, Kornelia Kondycka, Matylda Krzyżanek, Lena Litwa,

Mateusz Łukanus, Krzysztof Marszał, Michał Słabicki, Karol Szawuła, Hubert Zwoliński, nieobecni: Aleksandra Janota, Amelia Rytel, Julia Starzewska

KLASA III

Anna Antoniszyn, Nell Barblich, Joanna Furtak, Diana Jeleńska – Lippok, Wiktoria Kozioł, Maxymilian Krukowski, Patrycja Obidzińska, Zuzanna Stachurska, 

 

KLASA IV

Natalia Antoniszyn (śr. ocen – 4,82; bardzo dobre zachowanie)

Marcin Brodniak (śr. ocen – 5,00; wzorowe zachowanie)

Emilia Charmuszko (śr. ocen – 5,00; bardzo dobre zachowanie)

Szymon Taboła (śr. ocen – 5,00; wzorowe zachowanie)

Helena Zagożdżon (śr. ocen – 5,00; bardzo dobre zachowanie)

 

KLASA V

Milena Błażejak (śr. ocen – 4,82; wzorowe zachowanie)

Wiktor Gładysz (śr. ocen – 4,91; wzorowe zachowanie)

Bartłomiej Gręda (śr. ocen – 4,82; wzorowe zachowanie)

 

Znalezione obrazy dla zapytania GRATULACJE SZKOŁA GIF

 

 

 

WZOROWI UCZNIOWIE

 

 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016

 KLASA VI

Wojciech Florek - 5,91, Julia Musiał - 5,45, Olimpia Adamowicz - 5,36,Katarzyna Winnicka - 5,27, Weronika Ciemięga - 5,18, Feliks Garbowski - 4,82

 

 KLASA IV

 

 

Milena Błażejak, Wiktor Gładysz, Alicja Hanke, Agata Prawelska

 

KLASA III

 

Natalia Antoniszyn, Marcin Brodniak, Emilia Charmuszko, Szymon Taboła, Helena Zagożdżon

 

KLASA II

Anna Antoniszyn, Karolina Jędrzejczak, Wiktoria Kozioł, Maxymilian Krukowski,
Zuzanna Stachurska

KLASA I

 

Julia Dąbrowska, Aleksandra Janota, Bartłomiej Jonczyk, Kornelia Kondycka, Matylda Krzyżanek, Lena Litwa, Mateusz Łukanus, Krzysztof Marszał, Amelia Rytel, Michał Słabicki, Julia Starzewska, Karol Szawuła, Hubert Zwoliński

 

Nagrodę za bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali:

 

klasa II - Nell Barblich, Julia Błądek, Joanna Furtak, Diana Jeleńska-Lippok, Aleksander Mucha, Martyna Sawicka, Patrycja Obidzińska, Liliana Wójcik, Martyna Pydymowska

klasa III - Agata Chazan, Natalia Zelkowska

klasa IV - Bartłomiej Gręda, Patrycja Baszak

 

Nagrodę za wzorowe zachowanie otrzymali: 

 klasa II - Sebastian Grześkowiak, Anna Kołodko, Amelia Kołodko

klasa III - Oskar Czuchwicki

klasa V - Alicja Kaletka

 

Uczniowie wyróżniający się 100% frekwencją:

 

 

Bartłomiej Jonczyk, Karol Szawuła, Alicja Hanke, Emilian Obidziński, Patryk Skowron

 

 

 

 

 

 

 

SEMESTR I ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

 

 

 

KLASA I

 

 

 Bartłomiej Jonczyk, Mateusz Łukanus, Krzysztof Marszał, Michał Słabicki, Hubert Zwoliński, Karol Szawułą, Aleksandra Janota, Julia Dąbrowska, Matylda Krzyżanek, Amelia Rytel, Julia Starzewska, Lena Litwa.

 KLASA II

Karolina Jędrzejczak, Anna Antoniszyn, Nell Barblich, Diana Jeleńska-Lippok, Wiktoria Kozioł, Zuzanna Stachurska, Maxymilian Krukowski.

 KLASA III

 

Marcin Brodniak, Szymon Taboła, Helena Zagożdżon, Natalia Antoniszyn,
Emilia Charmuszko.

 KLASA VI

 Julia Musiał średnia: 4,91; Wojciech Florek średnia: 5,27; Olimpia Adamowicz średnia: 4,91

 

 

 

 

 

Szkołę Podstawową im. W. Chotomskiej w Łagowie z wyróżnieniem ukończyli:

 

Jakub Danielewski, Klaudia Golmento, Wiktoria Świstara, Adam Winnicki

 

 

 

 

Promocję z wyróznieniem do klasy VI otrzymali:

 

Wiktoria Zienkiewicz, Daria Rutkowska, Patrycja Ciemięga, Dawid Dudzik

 

 

 

Promocję z wyróżnieniem do klasy V otrzymali:

 

Wojciech Florek, Katarzyna Winnicka, Olimpia Adamowicz, Weronika Ciemięga

 

 

 

Nagrodę za badzo wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymują:

 

w klasie I: Marcin Brodniak, Szymon Taboła, Natalia Zelkowska, Emilia Charmuszko, Agata CHazan, Natalia Antoniszyn

 

 

 

w klasie II: Patrycja Baszak, Milena Błażejak, Wiktor Gładysz, Bartosz Gręda, Alicja Hanke, Natasza Orłowska, Agata Prawelska

 

 

 

 

 

w klasie III: Antonina Depa, Emilian Obidziński, Martyna Świstara, Hanna Turek

 

 

 

 

 

 

Nagrodę za wysokie wyniki w nauce otrzymali:

 

w klasie II: Wojciech Szakiel

 

 

 

 

w klasie IV: Julia Musiał, Feliks Garbowski

 

 

 

 

Nagrodę za wzorowe zachowanie  otrzymali:

 

w klasie I: Oskar Czuchwicki

 

 

 


w klasie III: Alicja Kaletka, Natalia Ławrynowicz, Wiktoria Pankowska, Wiktoria Pydymowska, Dominika Świstara

 

 

 

Nagrody za 100 % frekwencję otrzymali: Patrycja Baszak, Weronika Ciemięga, Paweł Podpora

 

 

 

Nagrodę za najwyższą frekwencję w ciągu roku szkolnego otrzymała klasa I - śr. frekwencja za II semestr 96%, śr. frekwencja roczna 93 %

 

 

Nagrodę rzeczową oraz statuetkę za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie szkoły otrzymał: Dariusz Zarek

 

 

Statuetki za osiągnięcia sportowe i reprezentowanie szkoły otrzymali:

 

Kacper Domka, Wojciech Florek, Kacper Górka, Sebastian Kubić, Patrycja Ciemięga, Kornelia Kamińska,

 

Wiktoria Zienkiewicz, Natalia Tucholska, Wiktoria Podpora

 

 

 

 

 

Dyplomy za zaangażowanie artystyczne w życie szkoły otrzymali: Wiktoria Pydymowska, Wiktor Gładysz, Jowita Biesiadecka,

 

Wiktoria Zienkiewicz, Daria Rutkowska, Milena Błażejak, Wiktoria Podpora, Monika Łukanus, Feliks Garbowski, Marta Łukanus, Antonina Depa,

 

Wiktoria Pankowska, Hanna Turek, Kacper Domka, Wojciech Florek, Patrycja Baszak, Alicja Hanke, Patryk Kowalski, Natasza Orłowska, Agata Prawelska.

 

 

 

 

 

Za udział w konkursie organizowanym przez DBP we Wrocławiu "Moja książka - nie książka" dyplomy otrzymały:

 

Milena Błażejak, Antonina Depa, Wiktoria Pankowska

 

(książeczki dostępne na stronie szkoły)