WYCIECZKA ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH DO SPYTKOWA

Dzisiejsza wycieczka oddziałów przedszkolnych do Spytkowa - Wioski czarów i magii. Ależ było atrakcji: przejażdżka czarowozem po przepięknej okolicy, warsztaty plastyczne, zabawy w zaczarowanym ogrodzie, oglądanie przepięknych ptaków w wolierach, wyprawa na spotkanie z ... czarodziejem. I tu niespodzianka. Nasze największe przedszkolne odważniaki, które na co dzień lubią porozrabiać, okazały się być "troszkę" mniej odważne. Kiedy nagle zza drzewa pojawił się czarodziej, miny niektórych bezcenne. Polecamy wszystkim to miejsce. Jak to mówią "cudze chwalicie, swego nie znacie". Pani Grażynce ze Stowarzyszenia "Spytków bez granic" dziękujemy za cudowne przyjęcie.
A maluchy na wycieczce rewelacyjne, dlatego niedługo ruszamy na podbój Szklarskiej Poręby.